Pólko 23-24.03.2019 - podsumowanie
Środa, 03 Kwiecień 2019

Pierwsze zawody regionalne w Pólku próbą przed
Halowymi Mistrzostwami Województwa Lubelskiego w Skokach

W zawodach wystartowało 53 zawodników na 59 koniach, z czego 20 par startowało przed dwa dni. Według danych z systemu Hubertus zawodnicy reprezentowali 15 klubów, sekcji i stajni.

Przyjmując że pierwsze zawody regionalne były próbą generalną przed HMWL B pokusiłem się
o symulację wyników według nowej formuły mistrzostw.

Do analizy przyjąłem dwa najlepsze wyniki par, rundę umownie przypisując na poziomie konkursu wyższego. Analizy przeprowadziłem w szczególności dla wyników do 10 punktów karnych z dwóch konkursów.

Wyniki według rund wysokościowych

R120

Paweł Jachymek


SZAMAN (27)

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

0

Dominika Czyż

2002

CANTER BS (47)

WKJ Lublin

4

Tomasz Wójtowicz


SHATTI (57)

WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

8

Łukasz Wysocki


TOLEDO (49)

WKJ Lublin

8

R110

Agata Wrona

2000

SANDRA (23)

WKJ Lublin

0

Jacek Miziołek


WINDSOR (29)

WKJ Lublin

0

Ewelina Fiuk

2000

SANTANA (53)

WKJ Lublin / SJ Poniatowa

0

Katarzyna Reszel

2000

NABAB (38)

WKJ Lublin

4

Marcin Herdzik


GENEWA (45)

WKJ Lublin

6

Andżelika Romanowicz

2003

DISNEY (54)

WKJ Lublin

10

R100

Natalia Michałowska

2004

LONDON (21)

WKJ Lublin / SJ Strong Riders

0

Alicja Komsta

2003

LARIHORN (26)

Equiclub Zamłyniec

0

Agnieszka Bącik

1999

GONZAGA L (10)

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

0

Piotr Piskorski

2001

CALIMERO-A (51)

WKJ Lublin

0

Natalia Szczepańska

2004

DOMINACJA (24)

WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

0

Magdalena Głazek

2002

PARANOJA (8)

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

4

Artur Karczmarek


DRAKA (32)

LKS Białka

4

Karolina Mucha


FARAON (40)

bez przynależności

4

Aleksandra Siemieniuk

2001

MAGIA (9)

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

4

Mikołaj Studziński

2003

TAMONA (59)

WKJ Lublin

4

Jacek Miziołek


BALOU CARETINO (37)

WKJ Lublin

4

Marta Woźnica

2000

SELER (13)

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

5

Monika Pieniążek


GRAND S (43)

WKJ Lublin

5

Dariusz Sulowski


Bon Jovi (65)

LKS Białka

8

Anita Orzeł

2001

DON CARLOS (15)

WKJ Lublin / SJ Karino

9

R90

Gabriela Wawerek

2004

SANTA WELT (7)

WKJ Lublin

0

Artur Karczmarek


KALABRIA (66)

LKS Białka

0

Martyna Gajdek


HARAGOR (1)

WKJ Lublin / SJ Strong Riders

0

Wiktoria Michelson

2004

FIGA (42)

WKJ Lublin

1

Klaudia Matyjaśkiewicz

2003

ŁUNA (5)

SJ Drwal

4

Paweł Jachymek


EUFORIA (28)

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

4

Natalia Szpilka


PRYM (22)

WKJ Lublin / SJ Strong Riders

4

Natalia Szczepańska

2004

DON DAKAR (25)

WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

5

Kinga Mirosław

2004

KAFAR (48)

KJ Aleksander Elizówka

9

R80

Julia Czarniecka

2002

POTĘGA (11)

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

0

Milena Kulanica

2007

MERLIN (33)

LKS BIAŁKA

0

Julia Poziomkowska

2006

NASTER (58)

WKJ Lublin

0

Katarzyna Dobrowolska

2004

AWANTI (60)

WKJ Lublin

0

Alicja Bolesta

2004

PROMYK (46)

WKJ Lublin

0

Dominika Strąk

2006

HABIBY (4)

WKJ Lublin / SJ Strong Riders

0

Aleksandra Kochańska

2005

NURMI (20)

WKJ Lublin / SJ Strong Riders

0

Michał Ćwikła

2007

Tanzania (63)

WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta

0

Klaudia Pielacha

2002

DIANA (12)

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

8

 

 

Najlepsi zawodnicy poszczególnych kategorii wiekowych

Młody Jeździec

Dominika Czyż

2002

CANTER BS (47)

WKJ Lublin

120

4

Agata Wrona

2000

SANDRA (23)

WKJ Lublin

110

0

Ewelina Fiuk

2000

SANTANA (53)

WKJ Lublin / SJ Poniatowa

110

0

Junior

Dominika Czyż

2002

CANTER BS (47)

WKJ Lublin

120

4

Andżelika Romanowicz

2003

DISNEY (54)

WKJ Lublin

110

10

Junior Młodszy

Natalia Szczepańska

2004

DOMINACJA (24)

WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

100

0

Natalia Michałowska

2004

LONDON (21)

WKJ Lublin SR Strong Riders

100

0

Gabriela Wawerek

2004

SANTA WELT (7)

WKJ Lublin

90

0

Dzieci

Dominika Strąk

2006

HABIBY (4)

WKJ Lublin / SJ Strong Riders

80

0

Milena Kulanica

2007

MERLIN (33)

LKS BIAŁKA

80

0

Julia Poziomkowska

2006

NASTER (58)

WKJ. Lublin

80

0

Młodzik

Milena Kulanica

2007

MERLIN (33)

LKS BIAŁKA

80

0

Michał Ćwikła

2007

Tanzania (63)

WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta

80

0

 

Najmłodsi zawodnicy którzy ukończyli poszczególne rundy

R 80

Milena Kulanica

2007

MERLIN (33)

LKS BIAŁKA

0

Michał Ćwikła

2007

Tanzania (63)

WKJ Lublin SJ Baskil FaMaGusta

0

R 90

Gabriela Wawerek

2004

SANTA WELT (7)

WKJ Lublin

0

Wiktoria Michelson

2004

FIGA (42)

WKJ Lublin

1

Natalia Szczepańska

2004

DON DAKAR (25)

WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

5

Kinga Mirosław

2004

KAFAR (48)

KJ Aleksander Elizówka

9

R 100

Natalia Szczepańska

2004

DOMINACJA (24)

WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

0

Natalia Michałowska

2004

LONDON (21)

WKJ Lublin SR Strong Riders

0

R 110

Andżelika Romanowicz

2003

DISNEY (54)

WKJ Lublin

10

R 120

Dominika Czyż

2002

CANTER BS (47)

WKJ Lublin

4

 

Najlepsze wyniki zawodników jadących na młodych koniach

Najlepszy wynik na 4 latku

Jacek Miziołek

BALOU CARETINO (37)

WKJ Lublin

100

4

Martyna Gajdek

HARAGOR (1)

WKJ Lublin SJ Strong Riders

90

0

Najlepszy wynik na 5 latku

Piotr Piskorski

CALIMERO-A (51)

WKJ Lublin

100

0

Najlepszy wynik na 6 latku

Tomasz Wójtowicz

SHATTI (57)

WKJ Lublin

125

8

Łukasz Wysocki

TOLEDO (49)

WKJ Lublin

120

8

Najlepszy wynik na 7 latku

Jacek Miziołek

WINDSOR (29)

WKJ Lublin

110

0

Andżelika Romanowicz

DISNEY (54)

WKJ Lublin

110

10

 

Klasyfikacja drużynowa

2 lub 3 najlepszych zawodników: najwyzej 1 senior, najwyzej 1 młody jeździec 

Wynik drużyny

Klub/ Sekcja

Wynik dla drużyny

Zawodnik

Rocznik

Koń

Runda x2

Karne w dwóch konkursach

392

Equiclub Zamłyniec

200

Alicja Komsta

2003

LARIHORN (26)

200

0


Equiclub Zamłyniec

192

Marcelina Czech

2002

KALINA (19)

220

28

356

LKS Białka

196

Artur Karczmarek


DRAKA (32)

200

4


LKS Białka

192

Dariusz Sulowski


Bon Jovi (65)

200

8


LKS Białka

185

Jarosław Sulowski


ESKADA (31)

200

15


LKS Białka

180

Artur Karczmarek


KALABRIA (66)

180

0


LKS BIAŁKA

160

Milena Kulanica

2007

MERLIN (33)

160

0

646

Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

250

Paweł Jachymek


SZAMAN (27)

250

0


Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

200

Agnieszka Bącik

1999

GONZAGA L (10)

200

0


Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

196

Aleksandra Siemieniuk

2001

MAGIA (9)

200

4


Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

196

Magdalena Głazek

2002

PARANOJA (8)

200

4


Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

195

Marta Woźnica

2000

SELER (13)

200

5


Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

176

Paweł Jachymek


EUFORIA (28)

180

4


Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

160

Julia Czarniecka

2002

POTĘGA (11)

160

0


Szkoła Jazdy Konnej Pszczela Wola

152

Klaudia Pielacha

2002

DIANA (12)

160

8

688

WKJ Lublin

236

Dominika Czyż

2002

CANTER BS (47)

240

4


WKJ Lublin

232

Łukasz Wysocki


TOLEDO (49)

240

8


WKJ Lublin

220

Agata Wrona

2000

SANDRA (23)

220

0


WKJ Lublin

220

Jacek Miziołek


WINDSOR (29)

220

0


WKJ Lublin

216

Katarzyna Reszel

2000

NABAB (38)

220

4


WKJ Lublin

214

Marcin Herdzik


GENEWA (45)

220

6


WKJ Lublin

210

Andżelika Romanowicz

2003

DISNEY (54)

220

10


WKJ Lublin

200

Piotr Piskorski

2001

CALIMERO-A (51)

200

0


WKJ Lublin

196

Jacek Miziołek


BALOU CARETINO (37)

200

4


WKJ Lublin

196

Mikołaj Studziński

2003

TAMONA (59)

200

4


WKJ Lublin

195

Monika Pieniążek


GRAND S (43)

200

5


WKJ Lublin

180

Gabriela Wawerek

2004

SANTA WELT (7)

180

0


WKJ Lublin

179

Wiktoria Michelson

2004

FIGA (42)

180

1


WKJ Lublin

160

Katarzyna Dobrowolska

2004

AWANTI (60)

160

0


WKJ Lublin

160

Alicja Bolesta

2004

PROMYK (46)

160

0


WKJ Lublin

160

Julia Poziomkowska

2006

NASTER (58)

160

0


WKJ Lublin

126

Zuzanna Sochal

2003

TAJGA (41)

140

14

351

WKJ Lublin SJ Karino

191

Anita Orzeł

2001

DON CARLOS (15)

200

9


WKJ Lublin SJ Karino

160

Jonasz Boś


OKARYNA DZ (44)

160

0

549

WKJ Lublin SJ Strong Riders

200

Natalia Michałowska

2004

LONDON (21)

200

0


WKJ Lublin SJ Strong Riders

189

Bartosz Wójcik


NURMI (20)

200

11


WKJ Lublin SJ Strong Riders

180

Martyna Gajdek


HARAGOR (1)

180

0


WKJ Lublin SJ Strong Riders

176

Natalia Szpilka


PRYM (22)

180

4


WKJ Lublin SJ Strong Riders

160

Dominika Strąk

2006

HABIBY (4)

160

0


WKJ Lublin SJ Strong Riders

160

Aleksandra Kochańska

2005

NURMI (20)

160

0


WKJ Lublin SJ Strong Riders

150

Jakub Trykacz


CRISTI LOVE (18)

160

10


WKJ Lublin SJ Strong Riders

136

Monika Kryk


GASMIN (61)

140

4

375

WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

242

Tomasz Wójtowicz


SHATTI (57)

250

8


WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

200

Natalia Szczepańska

2004

DOMINACJA (24)

200

0


WKJ LUBLIN SJ ZAWIEPRZYCE

175

Natalia Szczepańska

2004

DON DAKAR (25)

180

5

 

WJ

    Lubelski Związek Jeździecki Aleje Zygmuntowskie 5 pok. 30,
    20-101 Lublin
    NIP: 712-215-84-09

    Bartłomiej Kowalski
    pon.-pt. 08:30-11:30
    Telefon: 783 427 007
    Adres e-mail: lzjlublin@wp.pl
    mapa
Wykonanie: SQLSoft - projektowanie stron www
Menu