Zgrupowanie w Zamłyńcu
Sobota, 09 Luty 2019

Dodatkowy nabór!

Są jeszcze miejsca na zgrupowaniu.

Ponieważ kadrowicze obsadzili mniejszą liczbę miejsc w stosunku do planowanej inni chętni zawodnicy LZJ mogą wziąć udział z koniem wnosząc opłatę podstawową 400 zł, prosimy mailem sprawdzać dostępność, wpłaty po przyznaniu miejsca. 

Uchwała 20190208/04 w sprawie organizacji zgrupowania z Trenerem Kadr Młodzieżowych PZJ

Zarząd LZJ postanawia zorganizować w dniach 21-23 lutego 2019 r. zgrupowanie z Trenerem Kadr Młodzieżowych PZJ Zbigniewem Kaczorowskim, w ośrodku EquiClub Zamłyniec.

Pierwszeństwo mają powołani w skład Kadry Wojewódzkiej w Skokach jeżeli zadeklarują udział z koniem na którym spełnili normę wynikową i potwierdzą ją wpłatą na konto LZJ do 14 lutego.

Koszt udziału zawodnika Kadry Wojewódzkiej w Skokach wynosi 400 zł, zawodników pozostałych /w ramach wolnych miejsc/ 800 zł, wolnego słuchacza 200zł.

Do określenia szczegółowych warunków organizacyjnych, w tym podjęcia decyzji w sprawie przyznania „dzikich kart” i przeprowadzenia akcji szkoleniowej zarząd upoważnia Prezesa Wojciecha Jachymka działającego w porozumieniu z Wiceprezesem ds Sportowych Arturem Kuflem.

Sprawy organizacyjne

Zgrupowanie 21-23 lutego, EquiClub Zamłyniec

Prowadzący Zbigniew Kaczorowski Trener Kadr Młodzieżowych PZJ

Grupy 2-4 konie- składy grup podane będą po skompletowaniu pełnej listy uczestników

Godzina rozpoczęcia we czwartek- 15.00

Opłata za konia pokrywa jego korzystanie z infrastruktury ośrodka i pobyt z wyżywieniem od czwartku 14.00 do soboty 14.00:

 • boksy (w stajni murowanej lub drewnianej) wyłożone matami Belmondo z trocinami jako ściółką
 • owies i siano (podawane w koszach w boksach)
 • codzienne poranne sprzątanie boksu
 • poranne i wieczorne karmienie (godz. 7 i 19)

Opłata za konia pokrywa uczestnictwo zawodnika i drugiej osoby (szkoleniowiec, rodzic...) wraz z korzystaniem z przerw kawowych, uczestnictwo we wspólnym obiedzie i szkoleniu teoretycznym prowadzonym przez trenera w piątek.

Noclegi zawodników we własnym zakresie.

Zawodników kadry wojewódzkiej mających pierwszeństwo udziału prosimy o wpłatę 400 zł na konto LZJ z dopiskiem „szkolenie Zamłyniec” i przesłanie potwierdzenia wpłaty w terminie do 14 lutego na adres wojciech.jachymek@interia.pl

W przypadku udziału z innym koniem niż tym na którym zawodnik spełnił normę wynikową opłata za zgrupowanie wynosi 800 zł.

Zainteresowani zawodnicy spoza kadry proszeni są o zgłaszanie chęci uczestnictwa w zgrupowaniu na wspomniany wyżej adres mailowy, podając w zgłoszeniu imię konia /aby możliwe było zweryfikowanie w bazie "Hubertus" ostatnich wyników pary/ ewentualnie także numeru telefonu umożliwiającego szybki kontakt w przypadku przyznania miejsca. Począwszy od 15 lutego miejsca zwolnione przez kadrowiczów będą przyznawane innym zainteresowanym parom, o wpłaty poproimy dopiero po przyznaniu miejsca.

Wolny słuchacz w ramach wniesionej opłaty bierze udział jako obserwator w całym zgrupowaniu, korzysta z przerw kawowych, uczestniczy we wspólnym obiedzie i szkoleniu teoretycznym prowadzonym przez trenera w piątek.

Chętnych wolnych słuchaczy prosimy o wpłaty na konto LZJ 200 zł i przesłanie potwierdzenia na wspomniany adres mailowy do niedzieli 17 lutego.

  Lubelski Związek Jeździecki Aleje Zygmuntowskie 5 pok. 30,
  20-101 Lublin
  NIP: 712-215-84-09

  Bartłomiej Kowalski
  pon.-pt. 08:30-11:30
  Telefon: 783 427 007
  Adres e-mail: lzjlublin@wp.pl
  mapa
Wykonanie: SQLSoft - projektowanie stron www
Menu