I Jeździecki Puchar Lubelszczyzny w skokach - 2013
Środa, 06 Marzec 2013

Lubelski Związek  Jeździecki, wspólnie z Klubami Sportowymi i Sekcjami Jeździeckimi, organizuje w roku 2013 – w okresie kwiecień – październik cykl rozgrywek sportowych w różnych miejscach Lubelszczyzny z zamiarem ich wprowadzenia na stałe do kalendarza zawodów w latach przyszłych pod nazwą JEŹDZIECKI PUCHAR LUBELSZCZYZNY W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY (JPL).

Chcielibyśmy wypromować imprezę, której ranga będzie wzrastać wraz z każdą kolejną edycją a współzawodnictwo zawodników przyczyni się do ich rozwoju własnego i poziomu jeździectwa w naszym regionie.

 W roku 2013 byłyby rozegrany I JPL, a cykl rozgrywek kwalifikacyjnych zorganizowany będzie na terenie powiatów: chełmski, zamojski, łęczyński, krasnostawski i kraśnicki - a finał cyklu w powiecie lubelskim.

Patronat Honorowy nad tym cyklem rozgrywek  objęli MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO oraz STAROSTA LUBELSKI. Patronat Medialny  objęła TELEWIZJA LUBLIN.

Wyżej wymienionym serdecznie dziękujemy, że zechcieli ponownie – tak jak to miało miejsce w przypadku Zawodów Regionalnych zorganizowanych przed Cavaliadą w dniu  24.02.2013r., objąć swoim Patronatem zawody jeździeckie.

Czynimy starania, aby nad cyklem rozgrywek kwalifikacyjnych i finałowych patronat objęli również  STAROSTOWIE POWIATÓW, w których rozgrywane będą zawody, próbujemy także pozyskać sponsorów dla tych rozgrywek.

Już wkrótce przedstawimy, na których zawodach w istniejącym już Kalendarzu Imprez, odbędą się eliminacje i zawody finałowe JPL.

Rozgrywki odbędą  się w 3 Rundach: Otwartej ( wysokości przeszkód 80/85 cm ), Średniej ( 100/105 cm ) oraz Dużej ( 120/125 cm ). Zawodnicy wezmą udział w konkursach kwalifikacyjnych w liczbie od 4 do 6 ( do kwalifikacji liczyć się będą 3 najlepsze starty ). Następnie w czasie jednych zawodów odbędzie się półfinał i finał, które wyłonią zwycięskie pary tej rywalizacji w poszczególnych Rundach.

W załączeniu przedstawiamy szczegółowy Regulamin JPL w skokach przez przeszkody, dostosowując dla naszych potrzeb Regulamin Halowego Pucharu Polski opracowany przez Pana Szymona Taranta ( za zgodę na wykorzystanie dziękujemy).

Zawodników, Kluby i Sekcje Jeździeckie Zapraszamy do  uczestnictwa w I edycji Jeździeckiego Pucharu Lubelszczyzny w skokach przez przeszkody !.

W imieniu Zarządu

Lubelskiego Związku Jeździeckiego

Prezes

Ryszard Leman

 

  Lubelski Związek Jeździecki Aleje Zygmuntowskie 5 pok. 30,
  20-101 Lublin
  NIP: 712-215-84-09

  Bartłomiej Kowalski
  pon.-pt. 08:30-11:30
  Telefon: 783 427 007
  Adres e-mail: lzjlublin@wp.pl
  mapa
Wykonanie: SQLSoft - projektowanie stron www
Menu